Biz Kimiz?

 

ASYA Çeviri ve Konferans Hizmetleri2003 yılından bu yana alanında uzman kadrosu ve güçlü, dinamik altyapısı ile yurtiçinde ve yurt dışında birçok seçkin firmaya organizasyon, kongre, seminer, fuar, çalıştay, basın lansmanı ve toplantılarda ihtiyaç duyulan her türlü teknik ekipman, dekor, konferans tercümanlarını, simultane tercüme sistemlerini ve çeviri hizmetlerini tek bir çatı altında sunmaktadır.
Tüm teknik sistemlerin ve ürünler için en yeni teknolojileri ve yetkin personeli bünyemizde bulundurarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktayız.
Etkinlikleriniz için gerekli tüm teknik altyapıyı ve hizmetleri müşterilerimiz için tek bir hizmet grubunda sunarak zamandan ve maliyetten tasarruf etmelerini sağlıyoruz.
Toplantı ve etkinliklerde profesyonel çalışma ilkelerini prensip edinmiş firmamız BOSCH Integrus Delege mikrofonlarını bünyesine katarak hizmet kalitesinde çıtayı bir adım daha yukarı çıkarmıştır.
Proje koordinatörlerimiz müşterilerle birebir iletişime geçerek her bir etkinlik için gerekli altyapı ve hizmetleri belirlemektedir.

NELER YAPIYORUZ
ASYA Konferans ve Etkinlik Hizmetleri olarak en son teknolojiye sahip ISO standartlı profesyonel ekipmanlar kullanmakta ve teknik ekibimizi bu teknolojiyi etkin şekilde kullanmak üzere sürekli eğitmekteyiz, simultane (Konferans) tercümanlarımız 15 yılı aşkın deneyime sahiptir.
Farklı iş kollarında deneyim kazanmış tercümanlar alanlarına göre istihdam edilmekte ve hizmet kalitesi en üst seviyeye çıkarılmaktadır.
Kongre, Fuar, kurumsal tanıtım ve organizasyonlarda, profesyonel çeviri hizmetleri, ses ve ışık sistemi, görüntü sistemi, ağ teknolojileri, simultane tercümanlar ve simultane çeviri sistemleri başta olmak üzere, teknik destek ve multimedya hizmetlerini tek elden sağlamakta ve müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Bu anlamda sunduğumuz hizmetler aşağıdaki başlıklar ile özetlenebilir:
» Kurumsal Toplantı ve Etkinlik Yönetimi (Konferans, Fuar, Seminer, tur, şirket eğlence programları vs…)
» Profesyonel Çeviri ve Dil Hizmetleri (Her türlü yazılı çeviri, ardıl (sözlü) çeviri, simultane çeviri, vs…)
» Transkripsiyon (Deşifre) ve Video Altyazı hizmetleri
» Simultane Çeviri Hizmeti
» Simultane Çeviri Ekipmanları Hizmeti (simultane kabin, mikrofon, simultane kulaklık vs…)
» Görüntü ve Ses Sistemleri ( Projeksiyon, perde, plazma vb…)
» Işık ve Dekor Sistemleri
» Tur Hizmetleri (Tour Guide / Info Port, tur rehberi, vb…)