TRANSKRİPSİYON ve VİDEO ALTYAZI HİZMETİ

Transkripsiyon (Deşifre) Nedir: Her türlü sesli ve görüntülü DVD, VCD, CV, MP4 gibi verinin deşifre uzmanı tarafından dinlenilerek yazılı metne dönüştürülme hizmetidir. Talep edilme durumunda ilgili yazılı metin başka dillere çevrilmekte ve altyazı olarak eklenebilmektedir.Transkripsiyon çalışmaları ana dili verinin dili ile aynı olan profesyoneller ile yapılmaktadır.

Video Altyazı Hizmeti: Deşifre edilen metinler yada bunların tercümeleri gerekli senkronizasyon yapıldıktan sonra videoya sabit yada hareketli olarak yerleştirilmektedir. Müşterilerden gelecek taleplere bağlı olarak yazı türü istenilen büyüklükte yada renk türünde yapılmaktadır.

Asya Çeviri olarak10 yılı aşkın deneyimle her türlü ses kaydının deşifresi hızlı ve eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır. Özellikle kongre, fuar ve konferanslara ait ses ve görüntülü kayıtlar başta olmak üzere her türlü belgesel, televizyon, kurumsal eğitim videoları yada reklamlar gibi kayıtlar profesyonel şekilde deşifre edilmekte, konsepte uygun şekilde tercüme edildikten sonra altyazı olarak videoya yerleştirilmektedir. Başta İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, Farsça, Rusça, İspanyolca ve İtalyanca olmak üzere bir çok dilde bu hizmetimiz mevcuttur.
   
Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz...