GÖRÜNTÜ VE SES SİSTEMLERİ

Asya Çeviri ve Konferans Hizmetleri olarak müşterilerimize başta fuar ve kongreler olmak üzere tüm etkinliklerde profesyonel ses ve görüntü sistemleri sunmaktayız. Son teknoloji 42"LCD HD Plazmaları, Görüntü ve Ses Sistemleri ve Profesyonel Teknik Ekibimizle müşterilerimize en kaliteli hizmeti tedarik etmekteyiz. Her şeyi ince ayrıntısına göre hesaplayan profesyonel ekibimizle, en kaliteli ve kusursuz ses ve görüntü sistemlerini taleplerinize göre tasarlıyoruz. Sektör içerisinde elde edilen 10 yılı aşkın tecrübemizle müşterilerimize uygun maliyet, kaliteli ve hızlı hizmet prensipleriyle görüntü sistemleri hizmeti sunmaktayız.Ses sistemi hizmetiyle organizasyonunuzda ses kalitesini maksimuma çıkarabilir ve hedefinize uygun şekilde bir etkinliğe sahip olabilirsiniz. Organizasyonun düzenleneceği yerin önceden tespiti, kurulum, montaj, demontaj, stand gibi tüm gereksinimler için en etkin çözümleri müşterilerimize sağlamaktayız.

Kiralama hizmetimiz kapsamında birçok marka ve modelde görüntü ve ses sistemine sahibiz. Kongre, Fuar, sempozyum ve basın lansmanları başta olma üzere her türlü etkinlikte ihtiyacınız olabilecek tüm ses sistemleri ve donanımlı personel hizmeti Asya Çeviri ve Konferans Hizmetleri tarafından profesyonel düzeyde sağlanmaktadır. Başta İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya olmak üzere tüm Türkiye’de bu servisimiz mevcuttur. Bünyemizde en modern görüntü ve ses sistemlerini bulundurmanın yanı sıra yeni çıkan tüm malzemeleri ekipman stoğumuza dahil etmekteyiz. Teknik personelimiz düzenlenecek etkinliğin yerini önceden keşif yaparak gerekli temel sistem gereksinimini belirlemekte ve bu şekilde firmamız sizlere gerekli olacak sistemi doğru ve eksiksiz şekilde sunabilmekteyiz.

Bu alanda sunduğumuz temel hizmetler özetle aşağıda yer almaktadır:
Görüntü sistemlerinin içerisinde projeksiyon, Led ekran, video mapping ve watchout gibi servislerimiz vardır. Her türlü ortama uygun ebatlarda ve yüksek ışık gücü ile görüntü moduna sahip projeksiyonlara sahibiz. Müşterilerimizden gelen taleplere ve verilere göre onlar için en uygun projeksiyonu ilgili etkinlik için hizmete sunmaktayız. Son yılların popüler görüntü sistemi araçlarından biri de Led Ekranlar. Yüksek ışık gücü nedeniyle Led ekranlar son zamanlarda tercih edilmektedir. Özellikle dış mekanlardaki etkinliklerde gün ışığı altında görüntün görünebilmesi için gerekli olan ışık gücünü sağlamaktadır. Son zamanlarda popülerlik kazanan bir diğer hizmetimiz ise video mapping hizmetidir. Daha önceleri TV programlarında yada konserlerde sıklıkla tercih edilen bu hizmet günümüzde daha yaygın olarak kullanılmaya başladı. 3D Video Mapping sistemleriyle binaların doğal yapılarının üzerinde etkin bir görsellik yaratılmakta ve sanatsal, ticari, teknolojik ve tanıtım amaçlı uygulamalar elde edilmektedir. Ayrıca görüntünün birden fazla projeksiyonla çoğaltılması ve kesişme noktalarının yok edilmesi ile yüksek çözünürlüklü watchout görüntü hizmeti sağlanır. Temel olarak bu hizmetlerimizle müşterilerimize profesyonel düzeyde görüntü sistemleri hizmeti sunmaktayız.
» Hopörlor Kiralama (kablolu ve kablosuz)
» Ses sistemi kiralama
» Basın mikserleri
» Ses Kayıt cihazları
» Delege mikrofonları
» Mikser Kiralama
» Mikrofon Kiralama
» Dj Ekipmanı Kiralama
   
Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz...