SESLENDİRME ve VİDEO HİZMETLERİ

Organizasyon, tanıtımı filmi, ürün lansmanları, tv ve reklam filmi vb. etkinliklerde ihtiyaç duyulabilecek her türlü seslendirme ihtiyaçlarınız için Asya Çeviri ve Konferans Hizmetleri olarak sizlere profesyonel çözümler sunmaktayız. Bu hizmet ile müşterilerimize profesyonel düzeyde ve birçok dilde ve türde seslendirme hizmeti sunmaktayız. Müşterilerin ihtiyaçlarına ve taleplerine bağlı olarak kadın veya erkek sesi profesyonel teknik altyapı ve uzman kadromuzla sağlanmaktadır. Hem Türkiye’de hem de yurt dışında seslendirme yapan birçok profesyonel ile çalışmaktayız ve başta Türkçe, İngilizce, Arapça, Rusça, Almanca, Fransızca ve Farsça olmak üzere 40’ı aşkın dilde seslendirme hizmeti sunmaktayız.

Bu alanda sunduğumuz temel hizmetler özetle aşağıda yer almaktadır:
» Anons Seslendirme
» Belgesel Seslendirme
» Çizgi Film Seslendirme
» Dublaj Seslendirme
» Haber Seslendirme
» Jingle Seslendirme
» Medikal Seslendirme
» Radyo Reklam seslendirme
» Reklam Seslendirme
» Santral Seslendirme
» Tanıtım Filmi Seslendirme
» Tiyatral Seslendirme
» TV Perfore Seslendirme
» TV Reklam Seslendirme
» TV Seslendirme

VİDEO ÇEKİM HİZMETLERİ
Organizasyon, fuar, ürün lansmanları, sempozyum, konferans ve kongre vb. etkinliklerde ihtiyaç duyulabilecek her türlü video çekim sistemleri ihtiyaçlarınız için Asya Çeviri ve Konferans Hizmetleri olarak sizlere profesyonel çözümler sunmaktayız. Bu hizmet grubumuzla organizasyonunuzda istediğiniz kalitede ve türde video çekimine ulaşabilirsiniz. Etkinliğin düzenleneceği mekana göre en uygun son teknoloji cihazlarımız ve profesyonel çekim ekibimizle en etkin çözümleri müşterilerimize sağlamaktayız.

Her türlü etkinlikte sunduğumuz video çekim, kayıt ve reji hizmetleri uzman bir ekip tarafından yapılmaktadır. Müşterilerin taleplerine göre etkinliğe özel bir teklif ve sunum hazırlamaktayız. Kongre, konferans veya sempozyum gibi etkinliklerinizi kayda alarak daha sonra faydalanabilme ve arşivleme imkanınıza sahip olabileceksiniz. Asya Çeviri ve Konferans Hizmetleri olarak titiz bir şekilde müşterinin talepleri ön plana çıkarılarak video çekimi yapılmaktadır ve müşteriye en uygun formatta teslim edilmektedir.

Bu alanda sunduğumuz temel hizmetler özetle aşağıda yer almaktadır:
» DVD-VCD kaydı ve anında teslim
» Fabrika, Hastane, Okul ve Tesis Tanıtım film hizmetleri
» HD video çekim hizmetleri
» Her türlü hareketli çekimin birden fazla noktada yapılması
» Jimmy Jib ve Jimmy Jib Operatörü
» Kamera kaydının anında perdeye yansıtılması
» Kongre ve Konferanslarda salon ve kabin ses kaydı ve video kayıt hizmeti
» Kurumsal firma ve ürün tanıtım videoları çekimi
» Reklam çekim filmi
» Reklam ve katalog çekim hizmetleri
» Son teknoloji kameralar ve uzman kameramanlar ile profesyonel çözümler
» Video çekim hizmeti
   
Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz...