IŞIK ve DEKOR SİSTEMLERİ

Organizasyon, fuar, ürün lansmanları, kongre vb. etkinliklerde ihtiyaç duyulabilecek her türlü ışık sistemleri ihtiyaçlarınız için Asya Konferans olarak sizlere profesyonel çözümler sunmaktayız. Bu hizmet ile organizasyonunuzda ışık kalitesini maksimuma çıkarabilir ve ilgili mekanı en verimli şekilde kullanabilirsiniz. Organizasyonun düzenleneceği mekanın önceden tespiti, kurulum, montaj, demontaj, stand gibi tüm ihtiyaçlar için en etkin çözümleri müşterilerimize sağlamaktayız. İnovatif ve yaratıcı tüm fikirleri sahne gösterileriniz içerisine dahil etmekteyiz.

Işık sistemleri, sahneyi daha fazla zengin ve modern gösterdiği için etkinlik düzenleyen birçok organizasyon sahibi bu tür sistemlere gereksinim duymaktadır.Katılımcılara daha şık bir ortam sunmanız için bu tür ışık sistemlerinin önemi oldukça büyüktür. Asya Konferans sektörde yılı aşkın deneyimi ve profesyonel ekibiyle en kaliteli hizmeti en hızlı ve rekabetçi fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Teknik personelimiz iş planlamasından iş bitimine kadar olan her ayrıntıda müşterilerimize gerekli kolaylığı ve desteği sağlamaktadır.

Bu alanda sunduğumuz temel hizmetler özetle aşağıda yer almaktadır:
» Led Işıklandırma (Led efekt ışıkları)
» Dimmerlar
» Robotik Işık Sistemleri
» Işık Kontrol Mikserleri
» Tiyatro Işıkları
» Işık Sistemleri vb.

Led Işıklandırma ile güçlü ışıklandırmanın yanı sıra maliyetten de düşük güç tüketimi ve düşük ısı ile tasarruf sağlayabileceksiniz. Asya Konferans Işık sistemleri için gerekli tüm altyapı ve ekibi bünyesinde bulundurmanın yanı sıra en son teknoloji ürün ve hizmetleri takip etmekte ve gerekli eğitim çalışmaları ve güncellemeleri kurum içerisinde yapmakta ve hizmete hazır hale getirmektedir.

DEKOR HİZMETLERİ
Organizasyon, fuar, kongre vb. etkinliklerde ihtiyaç duyulabilecek her türlü dekor ihtiyaçlarınız için Asya Konferans olarak sizlere profesyonel çözümler sunmaktayız. Bu hizmet ile organizasyonunuzda görsel kaliteyi maksimuma çıkarabilir ve ilgili mekanı en verimli şekilde kullanabilirsiniz. Etkinliğin düzenleneceği mekanın önceden tespiti, kurulum, montaj, demontaj, stand gibi tüm ihtiyaçlar için en etkin çözümleri müşterilerimize sağlamaktayız.

Günümüzde sergiler, fuarlar, basın lansmanları, teşhir sunumları, kongreler ve showroom gibi etkinlikler işletmeler için en önemli iletişim ve pazarlama araçlarıdır. Bu anlamda bu alanda gerekli olacak altyapı ve ekipmanın doğru seçilmesi ve kullanılması önem arz etmektedir. Bu doğrultuda hizmet veren Asya Konferans tasarım aşamasından operasyon aşamasına kadar olan tüm süreçte her türlü detayı hesap ederek müşterilerinin pazarlama planına ve kurumsal imajına uygun şekilde tedarik etmektedir.

Bu alanda sunduğumuz temel hizmetler aşağıda yer almaktadır:
» Sahne Dekor tasarımı; Organizasyonlarda ihtiyaç duyulabilecek dijital vinil, kumaş, perde kurulumu gibi her türlü sahne tasarımı istenilen ölçü ve ebatlarda sağlanır.
» Kayıt ve karşılama masaları: Kayıt ve karşılama masalarımız misafirlerin karşılanmasında kullanılan ekipmanımızdır, müşterilerin taleplerine göre istenilen ölçü ve ebatlarda ve standartlarda sunulur.
» Yönlendirme Panosu: Yönlendirme amacıyla kullanılmakta olup müşterilerin taleplerine göre istenilen ölçü ve ebatlarda ve standartlarda sunulur.
» Kürsü (HeadTable): Toplantı ve etkinliklerde konuşmacıların konuşmalarını ya da sunumlarını yapmaları için kullanılır, standart yada plazmalı kürsü olarak müşterilerin taleplerine göre istenilen ölçü ve ebatlarda sağlanır.
   
Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz...