TUR HİZMETLERİ

Her türlü tur organizasyonunuz için sizlere Asya Çeviri ve Konferans Hizmetleri olarak sizlere kokartlı tur rehberliği ve diğer teknik gereksinimleri profesyonel düzeyde sunmaktayız.

Sektörde edindiğimiz 10 yılı aşkın deneyimle müşterilerimizden gelen taleplere göre otel rezervasyonu, otobüs ve özel taşıt kiralamadan başlayarak tur süresince gerekli olabilecek diğer tüm gereksinimler için paket çözüm sunmaktayız. Müşterilerimiz nasıl bir gezi yada tura ihtiyaç duyduklarını bizimle paylaştıktan sonra tüm detayları sunum şeklinde oluşturarak müşterilerimizle paylaşmaktayız.

Bu hizmet kapsamında sunduğumuz temel hizmet başlıkları şu şekildedir:
Tur Rehberliği Hizmeti: Gezi ve turlarımızı başta İngilizce, Arapça, Rusça, farsça, Fransızca, Çince, Japonca olmak üzere çok iyi seviyede konuşan ve gezilecek yer bilgisine hakim kokartlı ve TUREB’e (Turist Rehberler Birliği) üye rehberlerimiz araçlığıyla yapmaktayız. Tur süresince misafirlerimizin gezilen yerler hakkında bilgi almaları ve keyifli bir tura sahip olmaları için tüm ortamı sağlıyoruz.

Şoförlü Araç Kiralama ve Transfer Hizmeti: Binek araçtan VIP araçlara kadar bu alanda ihtiyaç duyduğunuz tüm gereksinimler profesyonel şekilde sağlanır. Müşterilerden gelecek bilgilere göre özel eğitimli şoförlerimiz misafiri istediği yerden alarak hedef noktaya ulaştırır.

Tekne Kiralama: Gezi ve turlar için müşterilerimizin ihtiyaç duyacağız tekne ve yat hizmetlerini kiralamaktayız. Bu hizmete ihtiyaç duyan müşterilerimizden gelen taleplere göre gerekli detayları belirlemekte ve müşterilerimize en kaliteli ve keyifli hizmeti sunmaktayız.

Infoport&Tour Guide Sistemleri: Bu sistemler sayesinde herhangi bir mekana bağlı kalmaksızın konuşma yada sunum mobil olarak gerçekleştirilir. Bu sistemde yer alan telsiz mikrofon ve telsiz headset alıcı kulaklıklar bu hizmet gerçekleştirilir. Tur rehberleri veya simultane tercümanlar kulaklık ve beyin mikrofonu ile konuşma ve sunumları tercüme ederler ve headsetlerle misafirlere aktarılır. Özellikle mekana bağlı olmaması ve kolay bir sistem olması nedeniyle tur ve gezi etkinliklerinde sıklıkla tercih edilir.
   
Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz...